Co je Vintero?

Vintero přináší unikátní možnost, jak zhodnotit úspory. Investujte do vzácných vín z věhlasných vinařství Francie. Každý rok se produkují v omezeném množství a na trhu s víny nejsou běžně dostupná. Získáváme pro vás co možná největší dostupnou část těchto vín a většinu z vín nabízíme k investici jako jediný prodejce na českém trhu. O víno se nemusíte bát, jejich uskladnění zajišťujeme v elektronicky zabezpečeném skladu, který splňuje ty nejpřísnější podmínky pro skladování investičních vín. Investicím do vína se věnujeme více než 10 let a dokážeme sestavit portfolio i těm nejnáročnějším investorům. 

Investice

Investice

Hodnota investičních vín po celém světě rostla podle indexu Londýnské burzy vín Liv-ex za posledních 20 let v průměru o více než 11 % ročně.

Bezpečnost

Bezpečnost

O vína se nemusíte bát, jejich uskladnění zajišťujeme v elektronicky zabezpečeném skladu. Ten splňuje veškeré nároky pro skladování investičních vín – odpovídající teplotní režim, vlhkost, absenci denního světla a nežádoucích otřesů.

Zkušenosti

Zkušenosti

Svěřujete se do rukou odborníků. Investicím do vína se věnujeme více než 10 let a dokážeme sestavit portfolio i těm nejnáročnějším investorům.

Investiční horizont

Investiční horizont

Do vín investujete minimálně na dobu 5 let. Investiční vína mohou při správném skladování zrát 15 až 20 let, některá dokonce až 40 let. Během zrání se zvyšuje kvalita vína a jeho dostupnost postupně klesá. To má za následek růst ceny vína.

Zázemí v ČR

Zázemí v ČR

Oceníte pohodlný nákup vín přímo od českého dodavatele bez zbytečného zařizování. Všechna vína pocházejí přímo ze zámků ve Francii, nebo jsou nakoupena prostřednictvím francouzských Négociantů.

Investiční balíčky

Vybíráme pro vás vzácná vína a sestavujeme je do investičních balíčků. S výběrem nám pomáhá partner Good Wine Lover s.r.o. s týmem sommelierů ve spolupráci se zkušeným obchodním sommeliérem Janem Rašem. V každém balíčku volíme takovou kombinaci vín, aby investice splňovala základní kritéria diverzifikace. Zaměřujeme se přitom na vína s potenciálem zrání v rozmezí 15 až 40 let. Obsah nabízených balíčků se stále mění, vína se produkují v omezeném množství a z trhu rychle mizí. Jste-li zkušeným investorem, můžete si sestavit portfolio podle vlastních preferencí.

Standard

Ideální volba, pokud s investicemi do vína začínáte. Balíček jsme sestavili tak, aby splnil základní kritéria diverzifikace a zároveň představoval nejnižší možnou investici.

Balíček obsahuje 3 druhy vín

Première classe

Zlatá střední cesta pro méně zkušené i pokročilé investory. Do balíčku jsme důkladně vybrali a zkombinovali vína v optimálním poměru ceny a výkonu.

Balíček obsahuje 5 druhů vín

De luxe

Spokojíte se jen s tím nejlepším? Přesně pro vás jsme připravili luxusní balíček plný vinařských skvostů. Poskládali jsme do něj jen taková vína, která jsou na trhu opravdu výjimečná.

Balíček obsahuje 6 druhů vín

Máte jiné preference? Rádi vám připravíme portfolio na míru.

Portfolio na míru

Vyberte si vína z našeho portfolia

Ve Vinteru děláme všechno proto, aby vám investice opravdu chutnala. Pečlivě vybíráme jednotlivá vína do investičních balíčků a pokud se vaše cíle liší, radíme vám, do jakých vín investovat. A jak může vypadat vaše portfolio?

Víno Ročník Vinařství Potenciál zrání Velikost balení Objem lahve Cena za balíček Detail
Víno: Chateau Beauregard 2009 Ročník: 2009 Vinařství: Chateau Beauregard Potenciál zrání: 10-30 let Velikost balení: 6 ks Objem lahve: 0.75 l Cena za balení: 15 852 Kč zobrazit do portfolia
Víno: Chateau Figeac 2016, 1,5l Ročník: 2016 Vinařství: Chateau Figeac Potenciál zrání: 14-45 let Velikost balení: 1 ks Objem lahve: 1.50 l Cena za balení: 23 775 Kč zobrazit do portfolia
Víno: Chateau Haut Brion 2017 Ročník: 2017 Vinařství: Chateau Haut Brion Potenciál zrání: 8-25 let Velikost balení: 1 ks Objem lahve: 0.75 l Cena za balení: 17 596 Kč zobrazit do portfolia
Víno: Chateau Petit Village 2018, 1,5l Ročník: 2018 Vinařství: Chateau Petit Village Potenciál zrání: 10-25 let Velikost balení: 1 ks Objem lahve: 1.50 l Cena za balení: 6 856 Kč zobrazit do portfolia
Víno: Chateau Petit Village 2019, 1,5l Ročník: 2019 Vinařství: Chateau Petit Village Potenciál zrání: 10-25 let Velikost balení: 1 ks Objem lahve: 1.50 l Cena za balení: 10 093 Kč zobrazit do portfolia